Fifa Seller

Jak działa Autobuyer?

Dostępny na wszystkie platformy

Zarobki rzędu od 50-100k

W 100% bezpieczna transakcja

Pomoc techniczna

Proponujemy bezpieczny skrypt do kupowania kart na rynku transferowym do gry sportowej FIFA 23. Kupuj wymarzonych piłkarzy takich jak Messi, Ronaldo, Pele, Maradona, Zidane przed innymi!

Przejdź do odblokowanego rynku transferowego w aplikacji Web App i zacznij swoje zakupy! Ustal kwotę minimalną za kartę, którą chcesz uzyskać i START! Teraz możesz sobie iść zaparzyć herbatę lub kawkę, a w tym czasie "twoja prawa ręką" zastąpi Cię i wyszuka Ci odpowiednią kartę w najniższej cenie!
Działanie jest banalnie proste. Polega na odtwarzaniu nadanych przez Ciebie ruchów (Szukaj, zwiększaj - zmniejszaj wartość oraz zakup!), a wszystko to nawet w ułamek sekundy!
Reguluj prędkość pracy autobuyera za pomocą edytora (optymalny czas reakcji to min. 10 milisekund - odpowiedni 13-15ms, wszystko zależne od płynności serwera)
Elastyczność skryptu pozwala na różne warianty (proste przekształcenia kodu wymagających podstaw programistycznych, tj. odświeżanie rynku, ustalanie czasowe - "deadline", czyli o której ma rozpocząć pracę autobuyer).
Skrypt cieszy się dużą popularnością i jest w 100% bezpieczny ponieważ nie ingeruje w żaden sposób w sktrukturę gry. Wykrywalność nie możliwa przez BOTY!

Zacznij spokojnie i szybko zarabiać! Od teraz inwestuj nie przepłacając za karty, sprzedawaj drożej i szybko się wzbogać! To proste! W kilka minut jesteś w stanie zarobić 50-100k.

Wyprzedzę wasze pytania (krótkie FAQ)

A: Jak zarobić to 50-100k?
B: Wystarczy zorientować co się dzieje obecnie na rynku, czy jakieś karty są potrzebne do realizacji zadań lub WBS. Skupujesz je za połowę niższą cenę. Przykład: Wydarzenie z wykonaniem WAŻNYCH ZADAŃ w WBS
zawodnikami złotym z Szkockiej ligi przyniosło olbrzymi zarobek w 20-30min korzystania z autobuyera można było zarobić na czysto 150k! Kupując za ok 2-5k i sprzedając za ponad 10k!

A: Na jakich platformach działa autobuyer?
B: Na wszystkich: Play Station, XBOX, PC - wystarczy odblokowany rynek na Web App.

A: Czy jak zakupie skrypt to otrzymam wsparcie techniczne?
B: Tak, odpowiadamy konstruktywnie na każde wasze pytanie i czasem doradzamy w zakupie. :)

A: Czy autobuyer omija weryfikacje EA?
B: Niestety nie, przed tym raczej nie da się uchronić. Standardowa procedura ochronna przed SPAMem na rynku.

Image

SCREENSHOT AUTOBUYER PREMIUM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat. Maecenas nibh dolor, malesuada et bibendum a, sagittis accumsan ipsum. Pellentesque ultrices ultrices sapien, nec tincidunt nunc posuere ut. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam scelerisque tristique dolor vitae tincidunt. Aenean quis massa uada mi elementum elementum. Nec sapien convallis vulputate rhoncus vel dui.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
przelwy24logo visalogo przelwy24logo przelwy24logo mastercardlogo

Copyright ©2019 Fifa Seller All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel